Jizerské hory

... všechno co jste chtěli vědět o Jizerkách, ale báli jste se zeptat

Úvod > Jizerskohorský internetový monitoring
Úvod Mapa WWW odkazy Anketa Vrcholová knížka

Jizerskohorský internetový monitoring

Agregovaný přehled zpráv o Jizerských horách z ostatních internetových zdrojů. Seznam monitorovaných zdrojů je uveden na konci stránky pod čarou, napište mi, pokud bych měl nějaký přidat.

Vypsat zprávy za posledních: 24 hodin, 7 dnů, měsíc, nebo vše

Ekovýchova Libereckého kraje


Frýdlant


iDnes Liberecký kraj


iDnes.cz - Cestování


Jablonecký deník


Liberecký deníkAktuálně.cz - Domácí Arnika ČN - Cestování ČN - Z domova ČT24 - Z regionů Desná v Jizerských horách Econnect - zpravodajství EkoList Ekovýchova Libereckého kraje EnviWeb Frýdlant Harrachov iDnes Liberecký kraj iDnes.cz - Cestování iDnes.cz - Zprávy Jablonec nad Nisou Jablonecký deník Jizerky slaví Liberecký deník Liberecký kraj Liberecký kraj - tiskové zprávy Lidovky Město Hejnice Mikroregion Tanvaldsko Nova - Zprávy Novinky.cz PALADIX Příroda.cz Silvarium ŽelPage


Diskuze

< zobrazit: info, témata, nadpisy, vše | přidat >
Chtějí trvalý průjezd. Stařík 19.03.2007 20:59
Bramberk
02.06.2008 10:05 vložil Jan Morkes
O víkendu 1.6.08 jsme s přáteli zavítali do Jizerských hor. Naše cesta vedla na Bramberk, (tradiční křižovatku turistických cest) s rozhlednou a restaurací. Jaké však bylo naše zděšení, vrchol Bramberku oplocený s cedulemi soukromý pozemek vstup zakázán, restaurace zrušená a v celém okoĺí zmizely všechny turistické směrovky. Zřejmě asi, aby turisté na Bramberk zapomněli.
Všichni se narodíme bosí. Zeměkoule je tu ale již miliony let a na těch pár roků produktivního věku si hrát na majitele Bramberku a nikoho tam nepustit je trapné.

www.jizerky.eu


Aktuálně


Nejžádanější


Statistiky